Oficiální certifikované Cambridge Exam Preparation centrum

Jazyková škola ANGLO.CZ nabízí:

Přípravu ke Cambridge zkouškám: KET, PET, FCE, CAE, CPE
Angličtinu pro akademické účely IELTS, TOEFL
Business / Obchodní angličtinu
Konverzační kurzy

kurzy Obecné angličtiny

Angličtinu pro specifické účely jako: Medicína, Právo, Lidské zdroje, Finance, Účetnictví a další

skupinovu, individuální a firemní výuku

výuku v prezenční formě studia nebo přes skype

skupiny do 10 lidí
při registraci ke Cambridge zkouškám prostřednictvím našich partnerů, zkouškovým centrem AKCENT IH Prague nebo Cambridge P.A.R.K, umožňujeme všem zájemců využít možnost doplňkových služeb ZDARMA

naše pobočky: Malá Strana a Černý most

Délka lekce: skupinová výuka – 90 min., individuální/firemní výuka – 60 min. nebo 90 min.

všechny úrovnĕ na základě CEFR (Společný evropský referenční rámec): A1 - absolutní začátečníci, A2 - začátečníci, B1 - mírně pokročilý, B2 - středně pokročilý, C1 - výše pokročilý, C2 - pokročilý.
Marina Dowden

Milí přátelé,

vítejte na stránkách kurzů angličtiny nového milénia www.anglo.cz.

Kdo jsem a co nabízím

Ráda bych se vám představila, jmenují se Marina Dowden a jsem zakladatelkou a zkušenou lektorkou angličtiny a vášnivou pedagožkou, která má za sebou mnoho let praxe v oblasti výuky anglického jazyka v soukromých i státních školách. Učila jsem jak dětí školního věku, tak i dospělé z korporátní sféry. Úspěšně jsem připravila řádu studentů jak k příjímacím řízením na vysokých školách, tak i k složení Cambridgeských zkoušek.

V roce 2018 jsem se stala zkoušejícím Cambridge zkoušek (Cambridge Speaking Examiner.).

Má vize spočívá v tom, že angličtina nemusí být jen povinnou školní látkou, ale může být zábavnou a přínosnou dovedností pro každého. Nabízíme kurzy a doučování angličtiny pro děti, mládež i dospělé, ať už jste začátečníci, středně pokročilí nebo pokročilí.

Angličtina jako okno do světa

Angličtina je dnes již nezbytnou dovedností v globálním světě. Bez ohledu na věk nebo povolání, ovládnutí anglického jazyka otevírá dveře ke komunikaci s lidmi z celého světa, umožňuje cestovat a pracovat v zahraničí, a je klíčovým prvkem v osobním i profesionálním rozvoji.

Zábavná výuka s důrazem na porozumění

Hlavním mým cílem je, aby se výuka angličtiny stala radostným a inspirativním zážitkem. Důležité je, aby studenti nejen získávali nové znalosti, ale také aby si učení užívali. Při výuce používám různorodé metody a aktivity, které zahrnují hry, rozhovory, role-play, filmy, a další interaktivní prvky. Tímto způsobem se studenti zapojují do výuky a učí se mluvit anglicky přirozeně a s jistotou.

Efektivní doučování a individualizace

Každý student je jedinečný a má své vlastní učební styly a tempo. Z tohoto důvodu dbám na individualizaci výuky a respektuji potřeby každého studenta. Věřím, že pouze tímto způsobem můžeme dosáhnout skutečného pokroku. Během doučování se věnuji potřebám studentů a pomáhám jim překonávat jejich specifické jazykové překážky.

Vstupte do světa angličtiny se mnou !

Doufám, že jsem vás zaujala a že jsem vás motivovala k tomu, abyste se vydali na cestu objevování angličtiny. Nezáleží na tom, zda jste začátečníci nebo pokročilí, s velkou radostí vám pomůžu dosáhnout vašich cílů. Zábavná a efektivní výuka vás čeká, a já se nemůžeme dočkat, až vás přivítáme u našich kurzů!

Děkuji za pozornost a máte-li nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přeji vám krásný den!

Fotogalerie

Jsem Marina Dowden, zakladatelka a lektorka jazykových kurzů angličtiny anglo.cz.

Kontakty

Pobočka Malá Strana

Josefská 626/7, 118 00, Praha 1.

Pobočka Černý Most

Kučerova 807/15, 19800, Praha 9.

Tel.: +420 601 379 989

E-mail: info@anglo.cz

Work With Us

Provozní doba

pondělí
15.07
15:00 - 20:00
úterý
16.07
15:00 - 20:00
středa
17.07
15:00 - 20:00
čtvrtek
18.07
15:00 - 20:00
pátek
19.07
15:00 - 20:00
sobota
20.07
ZAVŘENO
neděle
21.07
ZAVŘENO