Oficiální certifikované Cambridge Exam Preparation centrum

Doučování

Deset důvodů, proč byste měli využít naši výuku:

1. Chcete-li ve svém dítěti vzbudit motivaci a touhu učit se vice.

Víme, jak pomoci žákům, kteří z různých důvodů ztratili zájem o studium. Těmto zranitelným žákům poskytujeme potřebné vedení a povzbuzení, čímž v nich znovu vzbudíme nové nadšení pro studium.

2. Podpořit zájem dítěte o studium.

Pokud vaše dítě neuspěje při zkouškách jen proto, že v době svého dospívání nemělo o studium zájem, bude to pro něj frustrující. Z tohoto důvodu byste měli svému dítěti umožnit, aby navštěvovalo běžné hodiny ve škole, pilně se učilo a poté vyhledalo další výuku, pokud má problémy s pochopením látky vyučované ve třídě. Tímto způsobem je méně pravděpodobné, že vaše dítě ztratí zájem o studium, protože stráví více času studiem pod vedením doučovatelů. Doučování také nabízí ideální řešení, pokud chcete, aby si vaše děti během výuky rozšířily obzory. Vaše děti mohou mít například potíže s pochopením látky vyučované ve třídě kvůli rozptylování doma nebo nedostatku rodičovského vedení a podpory. Doučovatelé však mají zkušenosti se zvládáním různých poruch učení, aby mohli denně poskytovat lepší vedení a podporu.

3. Zlepšení známek vašeho dítěte na vyšší úroveň.

Doučování může být ideálním řešením v případě, že vaše dítě má potíže se zvládáním školní práce kvůli různým faktorům, jako je rozptylování doma nebo nedostatečná podpora ze strany rodičů. S pomocí soukromých učitelů máte zaručené lepší výsledky, pokud budete své děti posílat na pravidelné týdenní lekce. Kromě toho vás výsledky potěší, pokud svému dítěti umožníte navštěvovat pravidelné hodiny se soukromými doučovateli, kteří mají skvělé pedagogické dovednosti a znalosti.To znamená, že se nemusíte obávat, zda vaše dítě bude schopno držet krok se svými spolužáky ve škole kvůli nedostatečné podpoře ze strany rodičů během formativních let.

4. Nabídnout lepší poradenství a podporu.

Pokud jste zaneprázdněni prací, abyste si vydělali na živobytí, může být pro vaše děti obtížné získat akademické vedení a podporu. To může mít za následek špatné známky v jejich testech nebo hodnoceních. Soukromá výuka je ideálním řešením, pokud nemůžete věnovat dostatek času vzdělávacím potřebám svého dítěte.Vaše dítě se bude těšit na pravidelné hodiny s dobře vyškolenými učiteli, kteří mu mohou nabídnout lepší vedení a podporu, aby mohlo plně využít svůj akademický potenciál.

5. Můžete dát svému dítěti to nejlepší vzdělání.

Zasloužíte si pro své děti to nejlepší vzdělání, což znamená, že je musíte zapsat do škol s vynikající pověstí mezi studenty i rodiči. Tím se však nevylučuje soupeření mezi vrstevníky během školní docházky kvůli rozdílům v jejich rodinném zázemí. Soukromý doučovatel může vašemu dítěti pomoci vyniknout během vyučovacích hodin tím, že mu nabídne pravidelné týdenní hodiny, na kterých bude dále zdokonalovat své akademické dovednosti a znalosti.

6. Zlepšení komunikačních dovedností vašeho dítěte.

Komunikační dovednosti se týkají více než jen vzájemné výměny izolovaných vět. Zahrnují také pozorné naslouchání před správnou reakcí podle situace, která v různých okamžicích převládá. To znamená, že komunikační dovednosti jsou nezbytné, pokud chce vaše dítě později v životě uspět na akademické i profesní půdě. Proto byste měli svému dítěti umožnit pravidelnou docházku na hodiny se soukromými učiteli, kteří je naučí efektivně komunikovat.

7. Zajistit, aby sebedůvěra vašeho dítěte zůstala vysoká.

Umožněte svému dítěti navštěvovat pravidelné hodiny se soukromými učiteli, kteří mu každý týden poskytnou lepší vedení a podporu, aby mohlo akademicky vynikat. Nikdy byste neměli zanedbávat význam posílání dětí na hodiny ke zkušeným soukromým lektorům, zejména pokud mají ve škole problémy způsobené různými faktory, jako je rozptylování doma nebo nedostatek rodičovského vedení a podpory. Tímto způsobem můžete zajistit, aby jejich sebevědomí zůstalo vysoké, protože vědí, že vám na jejich vzdělání dostatečně záleží, a to tím, že najdete ideální řešení v soukromé výuce.

8. Podpora samostatnosti dítěte a učení se novým dovednostem.

Kromě vynikajících studijních výsledků si vaše dítě bude moci osvojit nové dovednosti, jako je kritické myšlení nebo sport, a to díky návštěvě různých přípravných tříd nebo tréninků s profesionálními trenéry. Díky tomu se zvýší jeho sebevědomí a získá pocit úspěchu, když si uvědomí, že je schopno naučit se něco nového samo bez vašeho neustálého dohledu.

9. Lepší poznání slabých a silných stránek vašeho dítěte.

Vaše děti obvykle učí učitelé ve škole jako celou třídu. Pokud tedy vaše dítě bojuje s určitými oblastmi studia, jako je matematika nebo slovní zásoba, mohou mít jeho kamarádi také potíže s pochopením pojmů a učiva ve třídě. Proto je rozumné, abyste svému dítěti umožnili navštěvovat výuku, kde se může zdokonalit ve svých slabých stránkách a vyzkoušet si nové strategie k posílení svých silných stránek.

10. Poskytněte svému dítěti nejlepší možný základ pro jeho akademickou kariéru.

Pravidelnou školní docházkou a soukromou výukou mohou vaše děti získat dostatečné znalosti o vynikajícím studiu, včetně studijních dovedností a dovedností v oblasti time managementu, oproti sladění společenských/sportovních zájmů se studiem. Díky tomu jim můžete pomoci rozvíjet všestrannou osobnost po celé mladší školní roky a vyniknout mezi jejich vrstevníky, až budou postupovat vzdělávacím systémem.
Skupinové kurzy

Skupinové kurzy

 • (4 - 8 studentů)
 • 250 Kč/dítě/jedna lekce
Individuální výuka

Individuální výuka

 • 800 Kč / 45 min.
 • (pro děti do 14 let)

Pokud hledáte nejlepší Doučování Aj ve svém okolí, kontaktujte nás ještě dnes. Máme tým zkušených a nadšených učitelů, kteří mohou každému dítěti poskytnout doučování, aby dosáhlo akademických úspěchů.

Pokud máte zájem o kurzy,
neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Jméno a příjmení *
Telefonní číslo *
+420
Search
  E-mail *
  Zpráva *

  Jsem Marina Dowden, zakladatelka a lektorka jazykových kurzů angličtiny anglo.cz.

  Kontakty

  Pobočka Malá Strana

  Josefská 626/7, 118 00, Praha 1.

  Pobočka Černý Most

  Kučerova 807/15, 19800, Praha 9.

  Tel.: +420 601 379 989

  E-mail: info@anglo.cz

  Work With Us

  Provozní doba

  pondělí
  20.05
  15:00 - 20:00
  úterý
  21.05
  15:00 - 20:00
  středa
  22.05
  15:00 - 20:00
  čtvrtek
  23.05
  15:00 - 20:00
  pátek
  24.05
  15:00 - 20:00
  sobota
  25.05
  ZAVŘENO
  neděle
  26.05
  ZAVŘENO